Do naszego Sportowego Teamu dołączył Marcin Lewandowski – lekkoatleta, specjalizujący się w biegach średnich, brązowy medalista mistrzostw świata z katarskiej Dohy na dystansie 1500 m.
AMBASADORZY MARKI
AMBASADORZY MARKI
NOWY AMBASADOR MARKI

Do naszego Sportowego Teamu dołączył Marcin Lewandowski – lekkoatleta, specjalizujący się w biegach średnich, brązowy medalista mistrzostw świata z katarskiej Dohy na dystansie 1500 m.

SPORT TO MY

Wczoraj zakończyły się Halowe Mistrzostwa Europy, które odbywały się w Toruniu. Reprezentanci naszych marek wracają z Torunia z medalami!

KIA POMOTOR SPORT TO MY

Do naszej sportowej rodziny dołączył Patryk Dobek! Lekkoatleta, który płotki zamienił na bieganie na dystansie 800 m i dystans ten okazał się strzałem w 10! A wręcz strzałem w Igrzyska!

KIA POMOTOR SPORT TO MY

Pod patronatem KIA Polmotor i pod okiem trenera Bartosz Nowicki trójka młodych i utalentowanych szczecińskich zawodników Natalia Gulczyńska, Joanna Woźniak, Michał Groberski będzie trenować i pokonywać własne słabości. Swoje umiejętności będą sprawdzać na arenach krajowych jak i międzynarodowych.

NASZA DRUŻYNA OLIMPIJSKA W TOKIO

We wtorek 11.08.2021 r. odbyło się niesamowite wydarzenie! Po ciężkich zmaganiach Olimpijczyków w Tokio gościliśmy Naszą Drużynę Olimpijską! Były autografy, wspólne zdjęcia i okazja do krótkiej rozmowy. Pogratulowaliśmy lekkoatletom startu w najważniejszych zawodach sportowych.

MEMORIAŁ WIESŁAWA MANIAKA

W niedzielę 15.08.2021 odbyło się najważniejsze wydarzenie na stadionie lekkoatletycznym w Szczecinie. Memoriał Wiesława Maniaka, Mistrza Europy i medalisty olimpijskiego z 1964 roku w Tokio. 

SPORT TO MY

Ponad tysiąc zawodników wystartowało w niedzielę 29.08.2021r. na terenach wokół kąpieliska Arkonka w 42. PKO Półmaraton Szczecin.

KIA POLMOTOR

Minęły już trzy lata od momentu kiedy zostaliśmy partnerem tytularnym hali tenisowej przy ul. Wojska Polskiego 127 Kia Polmotor Arena. Trzy lata wspierania rozwoju szczecińskiego tenisa przez markę KIA Polmotor! Trzy lata współpracy z Miastem Szczecin, Akademią Tenisa Promasters, Szczecińskim Klubem Tenisowym, a także innymi partnerami biznesowymi.

RENAULT I NISSAN

W sobotę 06.11.2021 wraz z marką Renault i Nissan uczestniczyliśmy w zakończeniu sezonu 2021 Stal Gorzów. Bal zorganizowany był w przepięknym i historycznym miejscu, jakim jest Folwark Pszczew. To był bal, który Zarząd Klubu zorganizował dla partnerów i sponsorów klubu w ramach podziękowania za sezon 2021. Wydarzenie było wyjątkowe, panowała doskonała atmosfera.

IMPREZA BIEGOWA

W czwartek 11 listopada z marką Renault uczestniliśmy w wydarzeniu, które ma swoją piękną historię. 11 listopada 1989 roku w wolnej Polsce po raz pierwszy w Goleniowie została zorganizowana impreza biegowa pod nazwą Goleniowska Mila Niepodległości. Celem głównym tych biegów było uczczenie rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę, poprzez organizację imprezy biegowej.

1
2