Koncert Agnieszki Chylińskiej i Gromieego w naszym salonie!

Z czym Wam kojarzy się hasło „dźwięk i motoryzacja”?  Dla gości Grupy Polmotor i Radia Eska już od kilku lat te dwa słowa przywołują w pamięci niesamowite wydarzenie jakim jest Eska Business Party by Grupa Polmotor. 

Nowa marka w Grupie Polmotor

SsangYong to koreański producent samochodów terenowych i SUV-ów z silnikami o dużej mocy i napędem 4x4, które zostały stworzone, by pokonywać trudne warunki drogowe Półwyspu Koreańskiego,gdzieponad77%powierzchni kraju zajmują góry. Made in Korea. SsangYong to 70-letnie doświadczenie w konstrukcji samochodów terenowych. SsangYong to zaproszenie do przygody, do odkrywania nieznanego. Wszystkie modele prooducenta znajdziecie w naszej ofercie!

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU

Czy jesteś absolwentem szkoły branży motoryzacyjnej, posiadającym wiedzę teoretyczną, ale brakuje Ci praktycznego doświadczenia jako samodzielny mechanik? Jeśli tak, mamy dla Ciebie idealną propozycję! Dołącz do naszego zespołu i zdobądź nowe umiejętności oraz pewność siebie pod okiem doświadczonej kadry.

 

W naszym serwisie stawiamy na rozwój naszych pracowników. Oferujemy Ci możliwość uczestnictwa w różnego rodzaju kursach i szkoleniach, które pozwolą Ci pogłębić Twoją wiedzę i umiejętności. Będziesz miał okazję uczyć się od doświadczonych mechaników, którzy podzielą się swoim bogatym doświadczeniem z Tobą.

 

Praca jako pomocnik mechanika samochodowego jest doskonałą okazją do rozwoju zawodowego. Poznasz różne rodzaje pojazdów, naprawy i diagnostykę, co poszerzy Twoje horyzonty i umożliwi Ci rozwinięcie się w branży motoryzacyjnej.

 

Wymagamy jedynie ukończenia szkoły branżowej związanej z motoryzacją. Nie musisz posiadać wcześniejszego doświadczenia jako samodzielny mechanik - nauczymy Cię wszystkiego, czego potrzebujesz, by rozpocząć swoją karierę jako profesjonalista.

 

Jeśli jesteś ambitny, pełen zapału i gotowy podjąć wyzwanie, aplikuj do naszego zespołu już teraz! Wyślij nam swoje CV, wraz z krótkim opisem swojej motywacji i dlaczego chciałbyś dołączyć do naszej firmy.

 

Pamiętaj, że praca jako pomocnik mechanika samochodowego to nie tylko szansa na zdobycie nowych umiejętności, ale także możliwość rozwoju i awansu w naszej firmie. Dołącz do naszego zespołu i razem budujmy Twoją przyszłość w branży motoryzacyjnej.

 

Czekamy na Twoje CV i nie możemy się doczekać, aby poznać Cię osobiście i omówić szanse, jakie oferujemy. Przyłącz się do nas już dziś i rozpocznij swoją ekscytującą karierę jako mechanik samochodowy! 

 

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

AMBASADORZY MARKI
AMBASADORZY MARKI
Renault Polmotor

Piątkowy wieczór pełen śmiechu, poezji i emocji w Teatrze Kameralnym. Nasz Ambasador Michał Janicki rozbawił publiczność swoim wyjątkowym spektaklem "Humor w Poezji", a przy okazji przedstawienia artysta wygłosił laudację o nowym samochodzie Renault Austral, którym z dumą od niedawna podróżuje! 

 

Ambasadorka marki Ssangyong Polmotor

Monika Pyrek została ambasadorką marki Ssangyong Polmotor 1 marca 2023 roku. Monika jest z niezwykłą lekkoatletką, historią polskich skoków o tyczce, wielokrotną medalistką Polski, Olimpijką, trzykrotną medalistką Mistrzostw Świata oraz Wicemistrzyni Starego Kontynentu.

Grupa Azoty Chemik Police

Niesamowity przebieg trzeciego spotkania finału Tauron Ligi. Developres Rzeszów prowadził w Policach już 2:0, ale Chemik zdołał się przełamać i w pięknym stylu wygrał to spotkanie. To już dziesiąty tytuł naszego klubu.

Kontynuujemy współpracę

Piotr Lisek 13 maja 2019 roku został ambasadorem naszej marki Kia Polmotor. Piotr jest utalentowanym lekkoatletą, reprezentującym kraj w skoku o tyczce. Przede wszystkim jest sympatycznym człowiekiem, który uśmiechem zaraża swoje otoczenie. Piotr jest medalistą mistrzostw świata jak i halowych mistrzostw Europy. Wielokrotny medalista mistrzostw Polski. Piotr od wielu lat związany jest z Aleksandrą Wiśnik. W 2019 roku został szczęśliwym ojcem Lilianny.

SPORT TO MY

Wczoraj zakończyły się Halowe Mistrzostwa Europy, które odbywały się w Toruniu. Reprezentanci naszych marek wracają z Torunia z medalami!

NOWY AMBASADOR MARKI

Do naszego Sportowego Teamu dołączył Marcin Lewandowski – lekkoatleta, specjalizujący się w biegach średnich, brązowy medalista mistrzostw świata z katarskiej Dohy na dystansie 1500 m.

KIA POMOTOR SPORT TO MY

Do naszej sportowej rodziny dołączył Patryk Dobek! Lekkoatleta, który płotki zamienił na bieganie na dystansie 800 m i dystans ten okazał się strzałem w 10! A wręcz strzałem w Igrzyska!

Witamy w rodzinie

13 maja na Miejskim Stadionie Lekkoatletycznym oficjalnie dyrektor marki KIA Polmotor przekazał nasz model Kia Sorento dla Piotr Lisek, który został naszym sportowym ambasadorem.

KIA POLMOTOR

Minęły już trzy lata od momentu kiedy zostaliśmy partnerem tytularnym hali tenisowej przy ul. Wojska Polskiego 127 Kia Polmotor Arena. Trzy lata wspierania rozwoju szczecińskiego tenisa przez markę KIA Polmotor! Trzy lata współpracy z Miastem Szczecin, Akademią Tenisa Promasters, Szczecińskim Klubem Tenisowym, a także innymi partnerami biznesowymi.

MEMORIAŁ WIESŁAWA MANIAKA

W niedzielę 15.08.2021 odbyło się najważniejsze wydarzenie na stadionie lekkoatletycznym w Szczecinie. Memoriał Wiesława Maniaka, Mistrza Europy i medalisty olimpijskiego z 1964 roku w Tokio. 

1
2