POKONUJ KILOMETRY BEZ RYZYKA

Zróżnicowany zakres ubezpieczeń OC, AC oraz NNW proponowany przez Grupę Polmotor, powstał z założeniem, że spełnimy oczekiwania jak największej liczby Klientów. Dysponujemy atrakcyjnymi pakietami, które przeznaczone są zarówno dla nowych, jak i używanych aut. W naszej ofercie proponujemy korzystne rozwiązania dedykowane markom dostępnym w salonach Polmotor oraz ubezpieczenia komunikacyjne dla wszystkich samochodów. A więc oferta skierowana jest do każdego właściciela – niezależnie od wieku i marki posiadanego auta.

KONTAKT Z DOWOLNEGO MIEJSCA W POLSCE

Nasza idea działania zakłada możliwość korzystania z atrakcyjnych propozycji ubezpieczenia na terenie całego kraju. Wszelkie formalności realizujemy telefonicznie i mailowo. Przygotowaną polisę dostarczymy za pośrednictwem poczty kurierskiej.

W TROSCE O ZDROWIE I FINANSE

Dzięki długoletniej współpracy z wiodącymi towarzystwami ubezpieczeniowymi możemy zaproponować Klientom Grupy Polmotor najkorzystniejsze stawki i rozwiązania w ramach tradycyjnych ubezpieczeń komunikacyjnych. Z nami znajdziesz optymalny pakiet uwzględniający zarówno historię właściciela jak i historię ubezpieczanego pojazdu.


OTOCZ SIĘ WIĘKSZYM BEZPIECZEŃSTWEM

Ubezpieczenie OC (odpowiedzialności cywilnej) – to składka obowiązkowa dla każdego właściciela pojazdu. Gwarantuje wypłatę odszkodowania poszkodowanemu, gdy ubezpieczony spowoduje wypadek i wyrządzi szkodę osobie lub osobom biorącym udział w zdarzeniu. Dzięki ubezpieczeniu OC chroniony jest zarówno posiadacz polisy, jak i poszkodowany.

ZADBAJ O PORTFEL I ZDROWIE

AC (Auto Casco) – korzysta na nim właściciel samochodu. Chroni przed reperkusjami związanymi z kradzieżą lub zniszczeniem pojazdu. AutoCasco można dopasować do wymagań użytkownika auta przez wybór odpowiedniej dla siebie opcji ryzyka objętego ubezpieczeniem.


NNW (Ubezpieczenie od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków) – ubezpieczenie dotyczące zdrowia właściciela i pasażerów pojazdu. Chroni przed następstwami nieszczęśliwych wypadków – zwrot kosztów leczenia i rehabilitacji. Dotyczy wyłącznie obciążeń finansowych skorelowanych z uszczerbkiem na zdrowiu, a nie kosztów związanych z np. zakupem leków. W przypadku śmierci kierowcy ochrona finansowa przypada jego bliskim.