Do naszego Sportowego Teamu dołączył Marcin Lewandowski – lekkoatleta, specjalizujący się w biegach średnich, brązowy medalista mistrzostw świata z katarskiej Dohy na dystansie 1500 m.
Wszystkie wpisy
Z RENAULT I DACIA POLMOTOR

To wyjątkowe biegowe wydarzenie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem zarówno w poprzednim roku, jak i w tym mimo obowiązujących obostrzeń związanych z COVID-19 chętnych do pokonania dystansu K2 nie brakowało. Trasa jak zawsze nie łatwa, wymagająca ale dająca jednocześnie wiele satysfakcji.

NOWY AMBASADOR MARKI

Do naszego Sportowego Teamu dołączył Marcin Lewandowski – lekkoatleta, specjalizujący się w biegach średnich, brązowy medalista mistrzostw świata z katarskiej Dohy na dystansie 1500 m.

SPORT TO MY

Wczoraj zakończyły się Halowe Mistrzostwa Europy, które odbywały się w Toruniu. Reprezentanci naszych marek wracają z Torunia z medalami!

GRUPA POLMOTOR
DOFINANSWOWANIE DO ZAKUPU AUTA

Dofinansowanie do zakupu auta. Rusza nowy program “Mój elektryk”. Pierwszy nabór wniosków w ramach programu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej „Mój elektryk” został uruchomiony 12 lipca 2021 r.

KIA POMOTOR SPORT TO MY

Do naszej sportowej rodziny dołączył Patryk Dobek! Lekkoatleta, który płotki zamienił na bieganie na dystansie 800 m i dystans ten okazał się strzałem w 10! A wręcz strzałem w Igrzyska!

SUBARU POLMOTOR

W sobotę 24.07.2021 rozpoczął się VII Nocny Maraton Szczeciński, którego byliśmy partnerem wraz z marką Subaru. Trasa Maratonu Szczecińskiego była rozgrywana na 7km pętli co ułatwiło zorganizowanie biegów towarzyszących.

KIA POMOTOR SPORT TO MY

Pod patronatem KIA Polmotor i pod okiem trenera Bartosz Nowicki trójka młodych i utalentowanych szczecińskich zawodników Natalia Gulczyńska, Joanna Woźniak, Michał Groberski będzie trenować i pokonywać własne słabości. Swoje umiejętności będą sprawdzać na arenach krajowych jak i międzynarodowych.

NASZA DRUŻYNA OLIMPIJSKA W TOKIO

We wtorek 11.08.2021 r. odbyło się niesamowite wydarzenie! Po ciężkich zmaganiach Olimpijczyków w Tokio gościliśmy Naszą Drużynę Olimpijską! Były autografy, wspólne zdjęcia i okazja do krótkiej rozmowy. Pogratulowaliśmy lekkoatletom startu w najważniejszych zawodach sportowych.

MEMORIAŁ WIESŁAWA MANIAKA

W niedzielę 15.08.2021 odbyło się najważniejsze wydarzenie na stadionie lekkoatletycznym w Szczecinie. Memoriał Wiesława Maniaka, Mistrza Europy i medalisty olimpijskiego z 1964 roku w Tokio. 

1
2