Koncert Agnieszki Chylińskiej i Gromieego w naszym salonie!

Z czym Wam kojarzy się hasło „dźwięk i motoryzacja”?  Dla gości Grupy Polmotor i Radia Eska już od kilku lat te dwa słowa przywołują w pamięci niesamowite wydarzenie jakim jest Eska Business Party by Grupa Polmotor. 

Nowa marka w Grupie Polmotor

SsangYong to koreański producent samochodów terenowych i SUV-ów z silnikami o dużej mocy i napędem 4x4, które zostały stworzone, by pokonywać trudne warunki drogowe Półwyspu Koreańskiego,gdzieponad77%powierzchni kraju zajmują góry. Made in Korea. SsangYong to 70-letnie doświadczenie w konstrukcji samochodów terenowych. SsangYong to zaproszenie do przygody, do odkrywania nieznanego. Wszystkie modele prooducenta znajdziecie w naszej ofercie!

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU

Czy jesteś absolwentem szkoły branży motoryzacyjnej, posiadającym wiedzę teoretyczną, ale brakuje Ci praktycznego doświadczenia jako samodzielny mechanik? Jeśli tak, mamy dla Ciebie idealną propozycję! Dołącz do naszego zespołu i zdobądź nowe umiejętności oraz pewność siebie pod okiem doświadczonej kadry.

 

W naszym serwisie stawiamy na rozwój naszych pracowników. Oferujemy Ci możliwość uczestnictwa w różnego rodzaju kursach i szkoleniach, które pozwolą Ci pogłębić Twoją wiedzę i umiejętności. Będziesz miał okazję uczyć się od doświadczonych mechaników, którzy podzielą się swoim bogatym doświadczeniem z Tobą.

 

Praca jako pomocnik mechanika samochodowego jest doskonałą okazją do rozwoju zawodowego. Poznasz różne rodzaje pojazdów, naprawy i diagnostykę, co poszerzy Twoje horyzonty i umożliwi Ci rozwinięcie się w branży motoryzacyjnej.

 

Wymagamy jedynie ukończenia szkoły branżowej związanej z motoryzacją. Nie musisz posiadać wcześniejszego doświadczenia jako samodzielny mechanik - nauczymy Cię wszystkiego, czego potrzebujesz, by rozpocząć swoją karierę jako profesjonalista.

 

Jeśli jesteś ambitny, pełen zapału i gotowy podjąć wyzwanie, aplikuj do naszego zespołu już teraz! Wyślij nam swoje CV, wraz z krótkim opisem swojej motywacji i dlaczego chciałbyś dołączyć do naszej firmy.

 

Pamiętaj, że praca jako pomocnik mechanika samochodowego to nie tylko szansa na zdobycie nowych umiejętności, ale także możliwość rozwoju i awansu w naszej firmie. Dołącz do naszego zespołu i razem budujmy Twoją przyszłość w branży motoryzacyjnej.

 

Czekamy na Twoje CV i nie możemy się doczekać, aby poznać Cię osobiście i omówić szanse, jakie oferujemy. Przyłącz się do nas już dziś i rozpocznij swoją ekscytującą karierę jako mechanik samochodowy! 

 

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wszystkie wpisy
Praktyki Grupy Polmotor

Nasz salon miał zaszczyt gościć wychowanków Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego Trzciniec. Podczas wizyty młodzież miała okazję poznać funkcjonowanie salonu oraz rozmawiać z pracownikami. Dla uczniów kierunku Naprawa i Budowa Pojazdów Samochodowych było to inspirujące doświadczenie, które może wpłynąć pozytywnie na ich ścieżkę zawodową.

Świąteczny klimat zapanował w naszych salonach
Mikołajki na sportowo

Mamy ogromną przyjemność podzielić się z Wami niesamowitymi chwilami, które miały miejsce podczas kolejnej edycji Tenisowych Mikołajek w Kia Polmotor Arena. To był dzień pełen emocji, sportowej rywalizacji i radosnej atmosfery, który z pewnością na długo pozostanie w naszej pamięci.

Nowy elektryczny model w gamie Kia

Premiera KIA EV9 odbyła się w podziemiach ekologicznego budynku Posejdon. Podejście budynku do funkcjonowania idealnie współgrało z filozofią naszej marki, tworząc harmonijną, ekologiczną przestrzeń dla prezentacji pojazdu, który jest krokiem w stronę zrównoważonej motoryzacyjnej przyszłości.

Poznaj austa dostępne od ręki

Już dziś zapraszamy do naszych salonów na jedyną w roku wyjątkową ofertę wyprzedażową! Mamy dla Was przygotowane samochody dostępne od ręki! Każdy z nich możesz zakupić w najlepszej dla Ciebie formie finanswania. Zdecyduj, którym autem pojedziesz na Święta lub wjedziesz w Nowy Rok!

Fundacja Moniki Pyrek

Ostatnio miała miejsce bardzo ważna konferencja "Siła Sportu" zorganizowana przez naszą Sportową Ambasadorkę marki Ssangyong Polmotor Monikę Pyrek wraz z Fundacją Moniki Pyrek oraz Ministerstwem Sportu i Turystyki. To wydarzenie skupiło uwagę na kwestiach związanych z biznesowym wymiarem sportu. Cieszymy się, że tak ważny temat został podjęty przez wybitnych prelegentów, w tym m.in. przez Konrada Kijaka - Dyrektora marki Kia i Subaru reprezentującego Grupę Polmotor w tej konferencji.

Renault Polmotor

Piątkowy wieczór pełen śmiechu, poezji i emocji w Teatrze Kameralnym. Nasz Ambasador Michał Janicki rozbawił publiczność swoim wyjątkowym spektaklem "Humor w Poezji", a przy okazji przedstawienia artysta wygłosił laudację o nowym samochodzie Renault Austral, którym z dumą od niedawna podróżuje! 

 

Kia Polmotor Sport to my

W tym roku Kia Polmotor została partnerem wydarzenia Golden Sand Międzyzdroje. To zawody upamiętniające dwóch wybitnych sportowców, którzy zginęli podczas powrotu z zawodów organizowanych w Międzyzdrojach. Podczas wydarzenia prezentowaliśmy modele marki Kia.

1
2