Do naszego Sportowego Teamu dołączył Marcin Lewandowski – lekkoatleta, specjalizujący się w biegach średnich, brązowy medalista mistrzostw świata z katarskiej Dohy na dystansie 1500 m.
DZIAŁANIA SPONSORSKIE
DZIAŁANIA SPONSORSKIE
Z RENAULT I DACIA POLMOTOR

To wyjątkowe biegowe wydarzenie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem zarówno w poprzednim roku, jak i w tym mimo obowiązujących obostrzeń związanych z COVID-19 chętnych do pokonania dystansu K2 nie brakowało. Trasa jak zawsze nie łatwa, wymagająca ale dająca jednocześnie wiele satysfakcji.

SUBARU POLMOTOR

W sobotę 24.07.2021 rozpoczął się VII Nocny Maraton Szczeciński, którego byliśmy partnerem wraz z marką Subaru. Trasa Maratonu Szczecińskiego była rozgrywana na 7km pętli co ułatwiło zorganizowanie biegów towarzyszących.

PERŁY BIZNESU

Podczas gali „Perły Biznesu”, we wtorek 7 września w Hotelu Novotel, poznaliśmy laureatów nagród gospodarczych Pomorza Zachodniego.

PARTNER RENAULT

W weekend 11-12.09 uczestniczyliśmy na Mistrzostwach Klubu Binowo Park Golf Club, którego byliśmy partnerem z marką Renault. Zaprezentowaliśmy swoją ofertę aut dostawczych z programu Renault Pro+ mającym na celu profesjonalną obsługę i wsparcie klienta podczas zakupu i późniejszej eksploatacji samochodów dostawczych.

RENAULT SZCZECIN

Za nami weekend sportowych zmagań, który spędziliśmy na Szczecińskiej Gubałówce podczas Bieg na K2. Miłośnicy biegania sprawdzili swoją formę pokonując najtrudniejszą trasę w naszym Szczecinie.

BRĄZOWY MEDAL

W niedziele 26.09.2021 Stal Gorzów w pięknym stylu obroniła przewagę z 1 meczu o brązowy medal i tym samym została Drużynowym II Wicemistrzem Polski 2021. Żużlowcy pokonali w dwumeczu Fogo Unię Leszno 98:82.

BIEGI DO 10 KM

Po półtorej roku przerwy spowodowanej przez pandemię koronawirusa, 10/10/2021 wystartowała Pyrzycka Szybka Dycha! 

Biegacze mieli do wyboru dwa dystanse – 5 km i tytułowy 10 km. Trasę biegu po Pyrzyckich ulicach prowadził nasz niezawodny Renault Mégane, za to w miasteczku biegowym uczestnicy oraz kibicie mieli możliwość obejrzeć nasz SUV Coupé Renault Arkana oraz samochód dostawczy Renault Express Van.

WYDARZENIE BIEGOWE

Szczecińska Arkonka zamieniła się na chwilę w prawdziwy park małych i dużych duchów, które bardzo szybko pokonywały ciemne ścieżki parku. Te duszki nie miały wobec nikogo złych intencji, a wręcz przeciwnie - dzieliły się z innymi dobrą energią i uśmiechem.


Zawody skoku o tyczce i premiera Nowej Kia Sorento

Lisek i przyjaciele – to zawody skoku o tyczce przygotowane dla młodzieży z wielkim serduchem i zaangażowaniem przygotowaliśmy się do tego wydarzenia, ponieważ po rozmowach z naszym Sportowym Ambasadorem Piotrem Liskiem wiedzieliśmy, że udział w zawodach jest ogromnie ważny dla rozwoju sportowej kariery najmłodszych. Chcieliśmy zorganizować pod patronatem Piotra sportowe wydarzenie, które zostanie w pamięci najmłodszych zawodników.

Czas zacząć wspólną grę

23 lipca 2020 roku gramy w jednej drużynie z Grupa Azoty Chemik Police. Cieszymy się, że mamy możliwość współpracy z tak utalentowanym zespołem, który zawsze walczy do końca! Zostaliśmy partnerem motoryzacyjnym klubu, siatkarki z najwyższymi umiejętnościami i wielkim sercem do gry, najlepsi trenerzy oraz wspaniali kibice

Dziś Dyrektor Handlowo-Administracyjny Rafał Bogusławski oficjalnie przekazał klucze do samochodów naszej marki Prezesowi Zarządu – Pawłowi Frankowskiemu.

Emocji podczas pierwszego wspólnego meczu nie brakowało emocji. Nasza drużyna walczyła dzielnie do końca, niestety E. Leclerc Moya Radomka Radom wygrała 3:2 w Tauron Lidze.  A poniżej kilka zdjęć z meczu.

1
2