Koncert Agnieszki Chylińskiej i Gromieego w naszym salonie!

Z czym Wam kojarzy się hasło „dźwięk i motoryzacja”?  Dla gości Grupy Polmotor i Radia Eska już od kilku lat te dwa słowa przywołują w pamięci niesamowite wydarzenie jakim jest Eska Business Party by Grupa Polmotor. 

Nowa marka w Grupie Polmotor

SsangYong to koreański producent samochodów terenowych i SUV-ów z silnikami o dużej mocy i napędem 4x4, które zostały stworzone, by pokonywać trudne warunki drogowe Półwyspu Koreańskiego,gdzieponad77%powierzchni kraju zajmują góry. Made in Korea. SsangYong to 70-letnie doświadczenie w konstrukcji samochodów terenowych. SsangYong to zaproszenie do przygody, do odkrywania nieznanego. Wszystkie modele prooducenta znajdziecie w naszej ofercie!

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU

Czy jesteś absolwentem szkoły branży motoryzacyjnej, posiadającym wiedzę teoretyczną, ale brakuje Ci praktycznego doświadczenia jako samodzielny mechanik? Jeśli tak, mamy dla Ciebie idealną propozycję! Dołącz do naszego zespołu i zdobądź nowe umiejętności oraz pewność siebie pod okiem doświadczonej kadry.

 

W naszym serwisie stawiamy na rozwój naszych pracowników. Oferujemy Ci możliwość uczestnictwa w różnego rodzaju kursach i szkoleniach, które pozwolą Ci pogłębić Twoją wiedzę i umiejętności. Będziesz miał okazję uczyć się od doświadczonych mechaników, którzy podzielą się swoim bogatym doświadczeniem z Tobą.

 

Praca jako pomocnik mechanika samochodowego jest doskonałą okazją do rozwoju zawodowego. Poznasz różne rodzaje pojazdów, naprawy i diagnostykę, co poszerzy Twoje horyzonty i umożliwi Ci rozwinięcie się w branży motoryzacyjnej.

 

Wymagamy jedynie ukończenia szkoły branżowej związanej z motoryzacją. Nie musisz posiadać wcześniejszego doświadczenia jako samodzielny mechanik - nauczymy Cię wszystkiego, czego potrzebujesz, by rozpocząć swoją karierę jako profesjonalista.

 

Jeśli jesteś ambitny, pełen zapału i gotowy podjąć wyzwanie, aplikuj do naszego zespołu już teraz! Wyślij nam swoje CV, wraz z krótkim opisem swojej motywacji i dlaczego chciałbyś dołączyć do naszej firmy.

 

Pamiętaj, że praca jako pomocnik mechanika samochodowego to nie tylko szansa na zdobycie nowych umiejętności, ale także możliwość rozwoju i awansu w naszej firmie. Dołącz do naszego zespołu i razem budujmy Twoją przyszłość w branży motoryzacyjnej.

 

Czekamy na Twoje CV i nie możemy się doczekać, aby poznać Cię osobiście i omówić szanse, jakie oferujemy. Przyłącz się do nas już dziś i rozpocznij swoją ekscytującą karierę jako mechanik samochodowy! 

 

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

DZIAŁANIA SPONSORSKIE
DZIAŁANIA SPONSORSKIE
Mikołajki na sportowo

Mamy ogromną przyjemność podzielić się z Wami niesamowitymi chwilami, które miały miejsce podczas kolejnej edycji Tenisowych Mikołajek w Kia Polmotor Arena. To był dzień pełen emocji, sportowej rywalizacji i radosnej atmosfery, który z pewnością na długo pozostanie w naszej pamięci.

Fundacja Moniki Pyrek

Ostatnio miała miejsce bardzo ważna konferencja "Siła Sportu" zorganizowana przez naszą Sportową Ambasadorkę marki Ssangyong Polmotor Monikę Pyrek wraz z Fundacją Moniki Pyrek oraz Ministerstwem Sportu i Turystyki. To wydarzenie skupiło uwagę na kwestiach związanych z biznesowym wymiarem sportu. Cieszymy się, że tak ważny temat został podjęty przez wybitnych prelegentów, w tym m.in. przez Konrada Kijaka - Dyrektora marki Kia i Subaru reprezentującego Grupę Polmotor w tej konferencji.

Kia Polmotor Sport to my

W tym roku Kia Polmotor została partnerem wydarzenia Golden Sand Międzyzdroje. To zawody upamiętniające dwóch wybitnych sportowców, którzy zginęli podczas powrotu z zawodów organizowanych w Międzyzdrojach. Podczas wydarzenia prezentowaliśmy modele marki Kia.

Kia Polmotor Sport to my

Wyjątkowa sobota za nami, a to wszystko dzięki niesamowitej energii młodych lekkoatletów! Lisek i Przyjaciele to wydarzenie organizowane z pasji do sportu. Stworzyliśmy młodym zawodnikom z różnych klubów w Polsce możliwość udziału w profesjonalnych zawodach, które odbyły się w tym roku na Jasnych Błoniach. Podczas wydarzenia goście mieli możliwość jazdy testowej elektrycznymi samochodami marki Kia oraz możliwość poznania samochodu Sportowego Ambasadora Piotra Liska oraz trenera Marcina Szczepańskiego.

Baltic Neopolis Orchestra

W tym roku z marką Renault zostaliśmy partnerem Baltic Neopolis Orchestra, z tej okazji mieliśmy przyjemność uczestniczyć w muzyczno-świetlnej podróży ku kresom Wcheświata w towarzystwie planet Układu Słonecznego i znakomitych artystów "Iluminacje - Planety". W trakcie wydarzenia widziowie mogli poznać elektryczny model marki Renault - Megane E-Tech.

Kia Polmotor

W tym roku Kia Polmotor została partnerem corocznego wydarzenia - Wakacyjne Miasto Kobiet. To przestrzeń stworzona dla kobiet i z myślą o kobietach. Bogata oferta spotkań, wykładów, warsztatów oraz spektakli, spotkań autorskich i rozmów z ciekawymi osobami, daje przedstawicielkom płci pięknej niepowtarzalną okazję, aby wakacyjny wypoczynek i relaks połączyć z poszerzaniem wiedzy, rozwojem osobistym oraz nutką kultury.

Sport To My

Pod koniec lutego Dyrektor marki Kia Polmotor Konrad Kijak miał przyjemność w naszym koszalińskim oddziale przekazać Angelice Cichockiej Kia Ceed SW, którym nasza biegaczka ruszy w podróż do Włoch wraz ze swoim czworonożnym przyjacielem.

Sport To My

Szczeciński Klub Sportowy Głuchych KORONA w naszej hali Kia Polmotor Arena. To było miłe spotkanie i mamy nadzieję, że ciekawe sportowe doświadczenie dla młodych sportowców specjalizujących się w lekkoatletyce.

Czas zacząć wspólną grę

23 lipca 2020 roku gramy w jednej drużynie z Grupa Azoty Chemik Police. Cieszymy się, że mamy możliwość współpracy z tak utalentowanym zespołem, który zawsze walczy do końca! Zostaliśmy partnerem motoryzacyjnym klubu, siatkarki z najwyższymi umiejętnościami i wielkim sercem do gry, najlepsi trenerzy oraz wspaniali kibice

Dziś Dyrektor Handlowo-Administracyjny Rafał Bogusławski oficjalnie przekazał klucze do samochodów naszej marki Prezesowi Zarządu – Pawłowi Frankowskiemu.

Emocji podczas pierwszego wspólnego meczu nie brakowało emocji. Nasza drużyna walczyła dzielnie do końca, niestety E. Leclerc Moya Radomka Radom wygrała 3:2 w Tauron Lidze.  A poniżej kilka zdjęć z meczu.

Zawody skoku o tyczce i premiera Nowej Kia Sorento

Lisek i przyjaciele – to zawody skoku o tyczce przygotowane dla młodzieży z wielkim serduchem i zaangażowaniem przygotowaliśmy się do tego wydarzenia, ponieważ po rozmowach z naszym Sportowym Ambasadorem Piotrem Liskiem wiedzieliśmy, że udział w zawodach jest ogromnie ważny dla rozwoju sportowej kariery najmłodszych. Chcieliśmy zorganizować pod patronatem Piotra sportowe wydarzenie, które zostanie w pamięci najmłodszych zawodników.

1
2