Zostań członkiem zespołu Polmotor!

Interesujesz się motoryzacją? Posiadasz wiedzę i doświadczenie z zakresu mechaniki lub elektromechaniki samochodowej? Może jesteś doświadczonym sprzedawcą i chciałbyś spróbować swoich sił jako doradca handlowy w jednym naszych salonów?

A może wcale nie masz jeszcze doświadczenia zawodowego, a chciałbyś mieć kontakt z najnowszymi modelami samochodów w naszej profesjonalnej myjni? Nasi pracownicy są różni, ale łączy ich jedno - pasja do samochodów. Stale się rozwijamy i w związku z tym poszukujemy nowych członków do naszego zespołu, więc jeśli czujesz, że to miejsce właśnie dla Ciebie, nie wahaj się skontaktować z nami. Zapraszamy Cię do zapoznania z aktualnymi ofertami pracy, może jedno z naszych ogłoszeń jest adresowane właśnie do Ciebie?

AKTUALNE OFERTY PRACY
Sprawdź kogo szukamy
STANOWISKO

Potrafisz wymienić koło, żarówkę lub więcej? Szukamy osób, do pracy jako mechanik i elektromechanik samochodowy do naszego salonu Ustowo (Rondo Hakena). Jeżeli pracowałeś wcześniej na podobnym stanowisku, skończyłeś szkołę mechaniczną lub myślisz, że ta praca jest dla Ciebie – nie zwlekaj i wyślij do nas swoje CV.

Oferujemy: - Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, - Atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne, - Umowa o pracę, - Interesującą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, - Bardzo dobre warunki pracy w nowoczesnym serwisie, - System szkoleń.

Wymagania: - prawo jazdy kat.B, - doświadczenie, - chęć pracy, - odpowiedzialność.

STANOWISKO

Szukamy osób, do pracy jako Diagnosta samochodowy do SKP w naszym salonie w Szczecinie. Jeżeli pracowałeś wcześniej na tym stanowisku, posiadasz kilkuletnie doświadczenie i myślisz, że ta praca jest dla Ciebie – nie zwlekaj i wyślij do nas swoje CV.

Opis stanowiska pracy:

• Badania techniczne pojazdów przy wykorzystaniu aparatury techniczno-pomiarowej,

• Ocenianie stanu technicznego układów i zespołów pojazdów mechanicznych,

• Ewidencja badań technicznych,

Oferujemy:

• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

• Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premie),

• Umowa o pracę,

• Interesującą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

• Bardzo dobre warunki pracy w nowoczesnym serwisie,

• System szkoleń

Wymagania:

• Aktualne uprawnienia diagnosty SKP,

• Znajomość diagnostyki pojazdowej,

• Wysoka kultura osobista,

• Samodzielność,

• Dyspozycyjność.