JAK TO SIĘ WSZYSTKO ZACZĘŁO

Polmotor - historia marki

Historia Grupy Polmotor sięga lat dziewięćdziesiątych, kiedy to Jan Przepłata i Dariusz Olkiewicz zostali ajentami Polmozbytu - Przedsiębiorstwa Techniczno-Handlowego Motoryzacji w Szczecinie. Prowadzili swoją pierwszą działalność na zasadzie dzierżawienia placówki handlowej. Wkrótce postanowili pójść dalej i zbudować samodzielne przedsiębiorstwo. W 1995 r. otworzyli warsztat przy ul. Szymborskiej w Szczecinie, a następnie rozbudowali działalność o salon Nissana. Cała koncepcja okazała się strzałem w dziesiątkę. Firma po kilku latach stała się jednym z największych dealerów Nissana w Polsce. Założyciele postanowili więc zainwestować w nowy obiekt przy ul. Struga, a rok później firma dokonała kolejnej inwestycji we własną stację dealerską – tym razem w Koszalinie. W tym samym czasie Polmotor pozyskał również drugą markę – Kię.

 

W kolejnych latach przedsiębiorstwo wybudowało nowe salony na prawobrzeżu i lewobrzeżu Szczecina, a także w Koszalinie. Obecnie Polmotor sprzedaje samochody marek: Nissan, Kia, Subaru, Renault, Dacia, SsangYong. Kilka lat temu w obiekcie przy ul. Szymborskiej powstał też "SuperPewniak" – salon aut używanych Grupy Polmotor.

 

Cenimy stabilność i zaufanie, więc z satysfakcją możemy przekazać, że już drugie pokolenie menadżerów znajduje się u sterów naszej firmy. Obecnie w Zarządzie spółki zasiadają Jacek i Piotr Przepłata oraz Sebastian, Piotr Olkiewicz synowie prezesów.

alt

KLIENT JEST NAJWAŻNIEJSZY

Nasze wartości

Wierzymy, że każde prowadzone z sukcesem wieloletnie przedsięwzięcie musi opierać się na trwałych i zaangażowanych relacjach z klientami i współpracownikami. Na tej podstawie zbudowaliśmy własny system wartości, który od lat służy za kompas dla naszego biznesu.


Odpowiedzialność


Każdy, kto decyduje się się na współpracę z nami, może zaufać, że traktujemy jego komfort i bezpieczeństwo bardzo poważnie. Czerpiemy dumę z tego, że świadczy o tym nie tylko ogromna grupa zadowolonych klientów, ale i pracownicy, których nie zawiedliśmy nawet w najtrudniejszych czasach.


Koncentracja na Kliencie


Grupa Polmotor ogromną wagę przywiązuje do indywidualnych oczekiwań Klienta. Dlatego proponujemy szeroką ofertę usług, kompleksowo adresujących wszystkie potrzeby naszych klientów. Powiedz nam czego potrzebujesz, a na pewno znajdziemy rozwiązania dla Ciebie - od drobnych napraw po systemy finansowania firmowej floty samochodowej - jesteśmy po to, aby Ci pomóc.


Pasja


Szczerze wierzymy, że nasze zaangażowanie przełoży się na rzetelność wykonanych usług. Wysokie standardy pracy i innowacyjności przyciągnęły do Polmotoru wyjątkowych ambasadorów – wybitnych sportowców – medalistów olimpijskich i mistrzostw świata, których tak jak nas, napędza bycie najlepszym w tym co robią.


Perfekcja


Dążenie do perfekcyjnego wykonania usługi to motto każdego z naszych pracowników. Dlatego działania, których się podejmujemy są skrupulatnie analizowane i dopiero wtedy przekazywane Klientom.


Lokalność


Czerpiemy dumę z tego, skąd pochodzimy, i za swój przywilej uważamy działanie na rzecz regionu, z którego się wywodzimy. Aktywnie finansujemy wydarzenia sportowo-rekreacyjne w regionie oraz lokalne talenty. Dzięki tym więziom nasza firma działa skutecznie już od tylu lat.

Sprawdzone marki producentów