POWRÓT
Renault Polmotor
Premiera Teatralna: Michał Janicki z Humorem w Poezji i Nowym Renault Austral

Niezapomniany wieczór w Teatrze Kameralnym za nami. Michał Janicki - nasz artysta, Ambasador marki Renault rozświetlił nasze serca nie tylko swoim spektaklem "Humor w Poezji", ale także pełną uczucia laudacja o swoim wiernym towarzyszu - Renault Austral, którym od niedawna podróżuje.

 

 

Przed wejściem do teatru goście mieli możliwość zobaczyć również prawdziwą gwiazdę wieczoru - nasz najnowszy model Renault ze specjalnym oklejeniem. Design samochodu nie tylko przyciągał uwagę przechodniów, ale także wzbudzał zachwyt widzów teatru. Elegancka linia, nowoczesny design i innowacyjne rozwiązania sprawiły, że samochód stał się nie tylko środkiem transportu, ale prawdziwym dziełem sztuki na czterech kołach.

 

W trakcie spektaklu "Humor w Poezji" Michał udowodnił, że sztuka może być zarówno rozśmieszająca, jak i poruszająca. Jego występ wzbudził burzę śmiechu i owacje na stojąco, a po zakończeniu spektaklu publiczność miała okazję podziękować artyście osobiście. Wieczór uświetnił występ Alicji Kurtyszy, która oczarowała wszystkich swoim głosem, a Wiesław Łągiewka zadbał o dobre humory publiczności. Widzowie mogli nie tylko dobrze się bawić podczas sztuki, podziwiać nasze nowe auto, ale również dostali szansę na zdobycie Renault. Zwyciężczyni otrzymała voucher na weekend z pełnym bakiem paliwa!

Dziękujemy Michałowi za niezapomniany wieczór i za to, że dzieli się z nami radością podróżowania nowym, wspaniałym modelem Renault Austral!

Kliknij i sprawdź Renault Austral