Koncert Agnieszki Chylińskiej i Gromieego w naszym salonie!

Z czym Wam kojarzy się hasło „dźwięk i motoryzacja”?  Dla gości Grupy Polmotor i Radia Eska już od kilku lat te dwa słowa przywołują w pamięci niesamowite wydarzenie jakim jest Eska Business Party by Grupa Polmotor. 

Nowa marka w Grupie Polmotor

SsangYong to koreański producent samochodów terenowych i SUV-ów z silnikami o dużej mocy i napędem 4x4, które zostały stworzone, by pokonywać trudne warunki drogowe Półwyspu Koreańskiego,gdzieponad77%powierzchni kraju zajmują góry. Made in Korea. SsangYong to 70-letnie doświadczenie w konstrukcji samochodów terenowych. SsangYong to zaproszenie do przygody, do odkrywania nieznanego. Wszystkie modele prooducenta znajdziecie w naszej ofercie!

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU

Czy jesteś absolwentem szkoły branży motoryzacyjnej, posiadającym wiedzę teoretyczną, ale brakuje Ci praktycznego doświadczenia jako samodzielny mechanik? Jeśli tak, mamy dla Ciebie idealną propozycję! Dołącz do naszego zespołu i zdobądź nowe umiejętności oraz pewność siebie pod okiem doświadczonej kadry.

 

W naszym serwisie stawiamy na rozwój naszych pracowników. Oferujemy Ci możliwość uczestnictwa w różnego rodzaju kursach i szkoleniach, które pozwolą Ci pogłębić Twoją wiedzę i umiejętności. Będziesz miał okazję uczyć się od doświadczonych mechaników, którzy podzielą się swoim bogatym doświadczeniem z Tobą.

 

Praca jako pomocnik mechanika samochodowego jest doskonałą okazją do rozwoju zawodowego. Poznasz różne rodzaje pojazdów, naprawy i diagnostykę, co poszerzy Twoje horyzonty i umożliwi Ci rozwinięcie się w branży motoryzacyjnej.

 

Wymagamy jedynie ukończenia szkoły branżowej związanej z motoryzacją. Nie musisz posiadać wcześniejszego doświadczenia jako samodzielny mechanik - nauczymy Cię wszystkiego, czego potrzebujesz, by rozpocząć swoją karierę jako profesjonalista.

 

Jeśli jesteś ambitny, pełen zapału i gotowy podjąć wyzwanie, aplikuj do naszego zespołu już teraz! Wyślij nam swoje CV, wraz z krótkim opisem swojej motywacji i dlaczego chciałbyś dołączyć do naszej firmy.

 

Pamiętaj, że praca jako pomocnik mechanika samochodowego to nie tylko szansa na zdobycie nowych umiejętności, ale także możliwość rozwoju i awansu w naszej firmie. Dołącz do naszego zespołu i razem budujmy Twoją przyszłość w branży motoryzacyjnej.

 

Czekamy na Twoje CV i nie możemy się doczekać, aby poznać Cię osobiście i omówić szanse, jakie oferujemy. Przyłącz się do nas już dziś i rozpocznij swoją ekscytującą karierę jako mechanik samochodowy! 

 

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W REGIONIE
W REGIONIE
Grupa Polmotor

W dniach od 8-10 września 2023 roku odbyło się jedno z największych wydarzeń rolniczych w naszym kraju. To była świetna okazja i możliwość poznania naszych samochodów osobowych oraz dostawczych. 

Bulwarowe Love

Podczas Dacia Extreme Tour 2023 na Szczecińskiej Łasztowni wszyscy mieli możliwość poznać samochody marki Dacia podczas jazdy testowej z Instruktorem Bezpiecznej Jazdy. Najważniejszymi gwiazdami weekendu zostały trzy ekstremalnie doposażone modele Dacii: uwielbiany Duster, rodzinny Jogger oraz podwyższone i świetnie wycenione Sandero Stepway.

Renault Polmotor

W czerwcu marka Renault zagościła w najbardziej ekologicznym budynku w Szczecinie - Posejdon City Center. Z okazji rozpoczęcia współpracy ambasador marki Renault Michał Janicki zaprezentował spektakl „Trzy kwadranse humoru” na Zielonym Patio. W budynku zaparkował elektryczny Mégane E-Tech, którego mogą obejrzeć mieszkańcy Szczecina, a także osoby odwiedzające budynek.

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2023

Po konferencji rozpoczynającej Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży 2023, Dyrekor marki Kia Polmotor Konrad Kijak przekazał kluczyki do dwóch samochodów organizatorom przedsięwzięcia. Wyszukujcie na drogach pięknie oklejonej Kia ProCeed a także Kia Ceed, którą podróżować będą organizatorzy Prezes Zachodniopomorskiej Federacji Sportu Sławek Strąkowski oraz Michał Piersiński Wiceprezes Zarądu ZFS.

Zakończenie Roku Szkolnego

23 czerwca mieliśmy okazje uczestniczyć w zakonczeniu roku w Zespole szkół rzemieślniczych, z którymi współpracujemy, by dawać szansę młodym pasjonatom na zdobywanie wiedzy i umiejętności w nowoczesnych serwisach i salonach z możliwością dalszego zatrudnienia.

Ssangyong

 

SsangYong to więcej niż myślisz! Na wstępie warto nieco przybliżyć Ssangyong, bo zapewne wiele osób słyszy o tej marce pierwszy raz. Jest to koreański producent samochodów terenowych i SUV-ów z silnikami o dużej mocy i napędem 4x4, które zostały stworzone, by pokonywać trudne warunki drogowe Półwyspu Koreańskiego, gdzie ponad 77% powierzchni kraju zajmują góry.

Świąteczny klimat zapanował w naszym salonie
Święto tenisa w Szczecinie
Renault Szczecin

Podczas Pyrzyckiej Szybkiej Dychy biegacze mieli do wyboru dwa dystanse – 5 km i tytułowy 10 km. Trasę biegu po Pyrzyckich ulicach prowadził nasz niezawodny Renault Arkana, za to w miasteczku biegowym uczestnicy oraz kibicie mieli możliwość obejrzeć nasz najnowszy elektryczny model Renault Megane E-Tech oraz Dacia Spring.

Renault Szczecin

W weekend 19-20.03 uczestniczyliśmy II Turnieju Klubowym Binowo Park Golf Club, którego byliśmy partnerem z marką Renault. 

1
2