Do naszego Sportowego Teamu dołączył Marcin Lewandowski – lekkoatleta, specjalizujący się w biegach średnich, brązowy medalista mistrzostw świata z katarskiej Dohy na dystansie 1500 m.
W BRANŻY
W BRANŻY
DOFINANSWOWANIE DO ZAKUPU AUTA

Dofinansowanie do zakupu auta. Rusza nowy program “Mój elektryk”. Pierwszy nabór wniosków w ramach programu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej „Mój elektryk” został uruchomiony 12 lipca 2021 r.

GRUPA POLMOTOR

Grupa Polmotor z markami Nissan i Renault spędziła czwartkowy poranek w znakomitym towarzystwie na „Śniadaniu Biznesowym” w ramach BSC Business Stal Club.

WYRÓŻNIENIE

Dyrektor marki Kia i Subaru Polmotor Konrad Kijak został członkiem Rady Pracodawców przy Wydziale Ekonomii, Finansów i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego dla kierunku studiów: przedsiębiorczość i inwestycje. Tym samym dołączył do wspólnoty akademickiej wydziału. Jest to niezwykłe wyróżnienie. Opinie członków Rady dotyczące propozycji zmian w programach kształcenia w zakresie przedmiotów, zagadnień, praktyki, tematów prac dyplomowych oraz nowych specjalności mają wyjątkowe znaczenie.

KIA POLMOTOR SPORT TO MY

Uroczyste podsumowanie 67. Plebiscytu Sportowego „Kuriera Szczecińskiego” odbyło się 20 grudnia 2021r. w Domu Kultury „Krzemień” w Szczecinie. Podczas gali Grupa Polmotor została doceniona i uhonorowana statuetką Mecenasa Sportu za projekt „Kia Polmotor SPORT TO MY”. W imieniu firmy wyróżnienie odebrał Dyrektor Kia i Subaru Polmotor Konrad Kijak, który bezpośrednio odpowiada za ten projekt.

NAJNOWSZA KIA SPORTAGE

W sobotę 22.01.2022 w naszym salonie w Koszalinie odbyła się pierwsza w Polsce premiera nowej Kia Sportage wraz z przekazaniem samochodu brązowemu medaliście Igrzysk Olimpijskich Patrykowi Dobkowi.

Promocja elektromobilności
Wspieramy Elektormobilność to projekt w ramach którego podejmujemy kolejne działania mające na celu promocję elektromobilności.
Szkolenie

W Szczecinie w Urzędzie Miasta w ramach projektu organizowanego przez PSPA – Polski Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych odbyło się certyfikowane szkolenie Elektromobilność w praktyce w którym także braliśmy udział.

Zapraszamy do naszego salonu w dniach 16-20.08.2022
1