Koncert Agnieszki Chylińskiej i Gromieego w naszym salonie!

Z czym Wam kojarzy się hasło „dźwięk i motoryzacja”?  Dla gości Grupy Polmotor i Radia Eska już od kilku lat te dwa słowa przywołują w pamięci niesamowite wydarzenie jakim jest Eska Business Party by Grupa Polmotor. 

Nowa marka w Grupie Polmotor

SsangYong to koreański producent samochodów terenowych i SUV-ów z silnikami o dużej mocy i napędem 4x4, które zostały stworzone, by pokonywać trudne warunki drogowe Półwyspu Koreańskiego,gdzieponad77%powierzchni kraju zajmują góry. Made in Korea. SsangYong to 70-letnie doświadczenie w konstrukcji samochodów terenowych. SsangYong to zaproszenie do przygody, do odkrywania nieznanego. Wszystkie modele prooducenta znajdziecie w naszej ofercie!

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU

Czy jesteś absolwentem szkoły branży motoryzacyjnej, posiadającym wiedzę teoretyczną, ale brakuje Ci praktycznego doświadczenia jako samodzielny mechanik? Jeśli tak, mamy dla Ciebie idealną propozycję! Dołącz do naszego zespołu i zdobądź nowe umiejętności oraz pewność siebie pod okiem doświadczonej kadry.

 

W naszym serwisie stawiamy na rozwój naszych pracowników. Oferujemy Ci możliwość uczestnictwa w różnego rodzaju kursach i szkoleniach, które pozwolą Ci pogłębić Twoją wiedzę i umiejętności. Będziesz miał okazję uczyć się od doświadczonych mechaników, którzy podzielą się swoim bogatym doświadczeniem z Tobą.

 

Praca jako pomocnik mechanika samochodowego jest doskonałą okazją do rozwoju zawodowego. Poznasz różne rodzaje pojazdów, naprawy i diagnostykę, co poszerzy Twoje horyzonty i umożliwi Ci rozwinięcie się w branży motoryzacyjnej.

 

Wymagamy jedynie ukończenia szkoły branżowej związanej z motoryzacją. Nie musisz posiadać wcześniejszego doświadczenia jako samodzielny mechanik - nauczymy Cię wszystkiego, czego potrzebujesz, by rozpocząć swoją karierę jako profesjonalista.

 

Jeśli jesteś ambitny, pełen zapału i gotowy podjąć wyzwanie, aplikuj do naszego zespołu już teraz! Wyślij nam swoje CV, wraz z krótkim opisem swojej motywacji i dlaczego chciałbyś dołączyć do naszej firmy.

 

Pamiętaj, że praca jako pomocnik mechanika samochodowego to nie tylko szansa na zdobycie nowych umiejętności, ale także możliwość rozwoju i awansu w naszej firmie. Dołącz do naszego zespołu i razem budujmy Twoją przyszłość w branży motoryzacyjnej.

 

Czekamy na Twoje CV i nie możemy się doczekać, aby poznać Cię osobiście i omówić szanse, jakie oferujemy. Przyłącz się do nas już dziś i rozpocznij swoją ekscytującą karierę jako mechanik samochodowy! 

 

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W BRANŻY
W BRANŻY
Powrót do korzeni marki SsangYong, łączący dziedzictwo z nowoczesną technologią.

Wyczekiwana premiera Ssangyong Torres już za nami. Pod koniec czerwca goście naszej nowej marki mogli przekonać się na żywo, jak wygląda Ssangyong Torres, wsiąść za kierownice i dowiedzieć się więcej o nowym modelu. Ten model odkrywa nadchodzące zmiany we wzornictwie marki.

Nowy SUV Renault

31 marca odbyła się tremiera najnowszego modelu marki Renault - Austral. Prezentacje nowego modelu poprzedziło wystąpienie ambasadora marki Michała Janickiego, który rozbawił gości swoim niezwykłym poczuciem humoru i świetnym wystąpieniem.

15 oraz 16 czerwca 2023 r., w salach konferencyjnych Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia w Szczecinie odbyła się druga edycja Forum Optymalizacji Energetycznej OP.EN dla podmiotów publicznych.

Forum Optymalizacji Energetycznej OP.EN w podmiotach publicznych to ważne wydarzenie dla rządu i sektora publicznego. Temat ten staje się coraz bardziej istotny z powodu rosnącej świadomości na temat zmian klimatycznych oraz wzrostu kosztów energii. Optymalizacja energetyczna to kluczowy element strategii na rzecz oszczędności, ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju.

 

Wyjątkowy Klient

Pan Bolesław Pawłowski ukończy we wrześniu 99 lat, od ponad 70 lat ma prawo jazdy! Jest właścicielem pięciu Nissanów, a jego ulubionym modelem jest Nissan Micra. W 1995 roku przyjechał do naszego nowo otwartego wówczas salonu marki Nissan i od tego czasu jego zachwyt tym modelem nie ustaje.

Dołącz do naszego zespołu

Czy jesteś absolwentem szkoły branży motoryzacyjnej, posiadającym wiedzę teoretyczną, ale brakuje Ci praktycznego doświadczenia jako samodzielny mechanik? Jeśli tak, mamy dla Ciebie idealną propozycję! Dołącz do naszego zespołu i zdobądź nowe umiejętności oraz pewność siebie pod okiem doświadczonej kadry.

Kia Polmotor

Nasza praca została doceniona i wyróżniona na tle ponad 60 innych dealerów marki KIA w Polsce! Statuetka trafiła w nasze ręce podczas Kongresu Dealerskiego Kia Polska, który odbył się na początku stycznia w Łodzi.

Nowa marka w Grupie Polmotor

 

SsangYong to koreański producent samochodów terenowych i SUV-ów z silnikami o dużej mocy i napędem 4x4, które zostały stworzone, by pokonywać trudne warunki drogowe Półwyspu Koreańskiego,gdzie ponad 77% powierzchni kraju zajmują góry. Made in Korea. SsangYong to 70-letnie doświadczenie w konstrukcji samochodów terenowych. SsangYong to zaproszenie do przygody, do odkrywania nieznanego.

Największe biznesowe wydarzenie na Pomorzu Zachodnim

Z czym Wam kojarzy się hasło „dźwięk i motoryzacja”?  Dla gości Grupy Polmotor i Radia Eska już od kilku lat te dwa słowa przywołują w pamięci niesamowite wydarzenie jakim jest Eska Business Party by Grupa Polmotor. Czwarta edycja odbędzie się już 18 listopada 2022!

Zapraszamy do naszego salonu w dniach 16-20.08.2022
KIA POLMOTOR SPORT TO MY

Uroczyste podsumowanie 67. Plebiscytu Sportowego „Kuriera Szczecińskiego” odbyło się 20 grudnia 2021r. w Domu Kultury „Krzemień” w Szczecinie. Podczas gali Grupa Polmotor została doceniona i uhonorowana statuetką Mecenasa Sportu za projekt „Kia Polmotor SPORT TO MY”. W imieniu firmy wyróżnienie odebrał Dyrektor Kia i Subaru Polmotor Konrad Kijak, który bezpośrednio odpowiada za ten projekt.

1
2