Czas zacząć wspólną grę
Zostaliśmy partnerem motoryzacyjnym Grupa Azoty Chemik Police

Kilka kartek z kalendarza….

02/10/2021

Udany początek sezonu Grupa Azoty Chemik Police w Tauron Lidze! To już drugi mecz nowego sezonu bez straty seta. Po ponad rocznej przerwie, na trybuny wrócili kibice i zagrzewali siatkarki do walki. Dziewczyny dostarczyły nam wiele emocji, w pierwszym secie rozbiły swoje rywalki 25:7.

Gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze wyniki naszej drużyny!

07/05/2021

Świetny dzień, mieliśmy możliwość gościć w naszym salonie oraz jeszcze raz pogratulować pięknego sukcesu naszej drużynie Grupa Azoty Chemik Police! Jesteśmy dumni, że po raz dziewiąty Chemik wywalczył w pięknym stylu Mistrzostwo Polski.

Gratulacje Prezesowi Klubu Pawłowi Frankowskiemu, Dyrektorowi zarządzającemu – Radosławowi Aniołowi, oraz Zawodniczkom i Trenerowi w imieniu naszej marki złożyli członkowie Zarządu Grupy Polmotor Jacek Przepłata, Piotr Przepłata, Sebastian Olkiewicz, Piotr Olkiewicz oraz Dyrektor naszej marki Rafał Bogusławski.