POWRÓT
NASZA DRUŻYNA OLIMPIJSKA W TOKIO
Witamy Olimpijczyków!

We wtorek 11.08.2021 r. odbyło się niesamowite wydarzenie! Po ciężkich zmaganiach Olimpijczyków w Tokio gościliśmy Naszą Drużynę Olimpijską! Były autografy, wspólne zdjęcia i okazja do krótkiej rozmowy. Pogratulowaliśmy lekkoatletom startu w najważniejszych zawodach sportowych.

Przyjechała złota i srebrna medalistka sztafety – Małgorzata Hołub-Kowalik Ambasadorka marki Nissan Polmotor

Przybyli również Ambasadorzy Kia Polmotor

Brązowy medalista w biegu na 800m – Patryk Dobek

Piotr Lisek, który zajął 6. miejsce w skoku o tyczce oraz biegacz Marcin Lewandowski, który w Tokio doznał poważnej kontuzji..


Podziękowaliśmy naszym lekkoatletom za te niesamowite emocje, których nam dostarczyli, za walkę z własnymi słabościami, poświęcenie, trud włożony w przygotowania.

Pamiętajmy, że by dostać się na Igrzyska, najpierw trzeba być najlepszym w województwie, następnie trzeba być najlepszym w kraju, później reprezentować Polskę na szczeblu Europejskim, Światowym, a dopiero na końcu zdobyć kwalifikacje na Igrzyska Olimpijskie!

Jesteśmy niesamowicie dumni, że mamy takich ambasadorów!


Byli z nami:

KIA POLMOTOR RUNNING TEAM, Szczeciński Klub Sportowy Głuchych KORONA, Krzysiek Kupis, Aleksandra Lisek, Marcin Paprocki, Szych Robert, Michał Piersiński, Monika Pyrek, Agata Maksymiuk, Łukasz Chyła, Agnieszka Frączek, Joanna Niemcewicz, Ania Baranek, Andrzej Szkocki, Andrzej Łuc, Andrzej Kus, Jarek Dulny, Piotr Kołacki, Marcin Szczepański, Natalia Szczepańska, Katarzyna Kazojć, Paweł Szak.

Dziękujemy!