POWRÓT
NOWY AMBASADOR MARKI
Wiktor Jasiński ambasadorem marki Renault Szczecin

Wiktor Jasiński oficjalnie ambasadorem marki Renault Szczecin. Wiktor to młody żużlowiec, wychowanek klubu Stal Gorzów, którego kariera z roku na rok nabiera coraz większego rozpędu. Jest on jedną z największych niespodzianek ostatnich lat w polskim żużlu – pomimo rozpoczęcia kariery stosunkowo późno, bo dopiero w wieku osiemnastu lat w okamgnieniu dogonił poziomem innych młodzieżowców. 21 latek jest człowiekiem, który zostawia serce na torze i walczy do ostatnich metrów.

W piątek 19/11/2021 Dyrektor marki Renault Szczecin Rafał Bogusławski przekazał klucze do Renault Arkana sportowcowi. Trzeba przyznać, że ten model idealnie pasuje do żużlowca przez swoją smukłą sylwetkę oraz sportową dynamikę.

Współpraca z Gorzowskim klubem nabrała tempa, a by podkreślić, że Grupie Polmotor coraz bliżej do Gorzowa przekazaliśmy samochód w nieoczywistym miejscu. Nad naszymi głowami biegnie droga w kierunku Gorzowa. Działania, które podejmujemy sprawiają, że Gorzów jest nam coraz bliższy i jesteśmy z tego niesamowicie dumni.