Przedstawiciele KIA Polmotor : Konrad Kijak – Dyrektor ds. Handlowych i Administracyjnych Grupy Polmotor, Adam Zalas- Kierownik Działu Sprzedaży i Floty Grupa Polmotor, Krzysztof Bratkowski – Dział Marketingu Grupa Polmotor
Przemek Siewiński– SKT Promasters
Piotr Lisek – sportowy Ambasador Kia Polmotor
Łukasz Markowski – Dyrektor Turnieju
Jarosław Marendziak – TVP3 Szczecin

Ze szczecinian i jednocześnie z Polaków najlepszym wynikiem w grze pojedynczej chłopców może pochwalić się trenowany przez trenera Łukasz Markowski zawodnik SKT Promasters Szczecin Dorian Juszczak, który doszedł do półfinału, zajmując 3 miejsce, przegrywając z triumfatorem całego turnieju W grze deblowej Dorian w parze z Nikodemem Barcikiem też zajęli 3 miejsce. Warto dodać ze kolejny szczeciński zawodnik i podopieczny Markowskiego Kacper Królikowski doszedł do 1/8 finału singla i ćwierćfinału debla.

Najlepiej z Polaków w grze deblowej wypadli zajmujący 2 miejsce Leon Zaorski/Marcin Andrzejczak. Wśród dziewcząt dwie szczecinianki czyli Barbara Straszewska i Nadia Kulbiej doszły do 1/8 finału gry pojedynczej co należy rozpatrywać w kategoriach dobrego występu ze względu na to, że są to zawodniczki młodsze i będą mogły również za rok pokusić się o jeszcze lepszy wynik.

Wśród polek w singlu najdalej doszła Malwina Rowińska, która przegrała mecz o tytuł z Czeszką Urbanovą a w grze deblowej Olivia Bergler i Maria Glowacka, które również zajęły 2 miejsce.