POWRÓT
Nowa marka w Grupie Polmotor
SsangYong

 

SsangYong to koreański producent samochodów terenowych i SUV-ów z silnikami o dużej mocy i napędem 4x4, które zostały stworzone, by pokonywać trudne warunki drogowe Półwyspu Koreańskiego,gdzie ponad 77% powierzchni kraju zajmują góry. Made in Korea. SsangYong to 70-letnie doświadczenie w konstrukcji samochodów terenowych. SsangYong to zaproszenie do przygody, do odkrywania nieznanego.

SsangYong to więcej niż myślisz!

Więcej niż myślisz – nasz tagline zastosowany w logo, jest zapowiedzią niespodzianki, nieoczekiwanych wrażeń, pozytywnego zaskoczenia, które przyjdą wraz z bliższym poznaniem produktu

SsangYong w języku koreańskim oznacza „dwa smoki” lub „bliźniacze smoki”. Smok wpisany jest bardzo silnie w kulturę azjatycką, w tym także koreańską. Legenda głosi, że dwa smoki pragnęły dostać się do raju. Gdy Władca Niebios zesłał kamień otwierający jego wrota, żaden ze smoków nie chciał go podjąć dla siebie, czekał, że podejmie go ten drugi. Władca wzruszony ich postawą, zesłał drugi kamień, który stał się przepustką dla obu. Logo marki przedstawia rozpostarte skrzydła dwóch smoków w locie do raju. SsangYong pozycjonuje się w ten sposób jako symbol twardego charakteru, wierności i marki godnej zaufania, na której można polegać.

Modele marki SsangYong możesz poznać w naszym salonie znajdującym się w Szczecinie przy ul. Szymborskiej 8. Nasz wykwalifikowany zespół przedstawi wszystkie modele i zaprosi na jazdy testowe.Kierownikiem marki jest Pan Rafał Dondziak, w razie pytań dotyczących oferty, finansowania, zapraszamy do kontaktu. 

 

 

Kliknij i sprawdź dojazd