POWRÓT
BIEGI DO 10 KM
Pyrzycka Szybka Dycha z marką Renault

Po półtorej roku przerwy spowodowanej przez pandemię koronawirusa, 10/10/2021 wystartowała Pyrzycka Szybka Dycha!

Biegacze mieli do wyboru dwa dystanse – 5 km i tytułowy 10 km. Trasę biegu po Pyrzyckich ulicach prowadził nasz niezawodny Renault Mégane, za to w miasteczku biegowym uczestnicy oraz kibicie mieli możliwość obejrzeć nasz SUV Coupé Renault Arkana oraz samochód dostawczy Renault Express Van.

Po długich miesiącach oczekiwania na ten bieg uliczny zawodnicy mieli dużą motywację do bicia swoich rekordów, frekwencja była niesamowita, a co równie ważne pogoda dopisała!

W najlepszym czasie 00:16:21 na trasie 5 km bieg ukończył Kuśmider Andrzej ze Stargardu, zaraz po nim drugi na mecie był Piwowarczyk Wojciech z Pyrzyc, który ukończył bieg w czasie 00:16:24, a na trzeciej pozycji z czasem 00:16:50 uplasował się Chruściński Kacper ze Stargardu.

W dystansie tytułowym Pyrzyckiej Szybkiej Dychy pierwszy na mecie znalazł się Hryciuk Łukasz z Dębna z czasem 00:33:53, zaraz po nim na metę dotarł Pikuła Sebastian z Gorzowa Wielkopolskiego z czasem 00:33:58, a na trzeciej pozycji znalazł się Szymański Paweł ze Szczecina, który 10 km przebiegł z czasem 00:34:18!

Gratulujemy wyników wszystkim biegaczom i oczywiście kibicom, doping był nieoceniony! Do zobaczenia niebawem!