POWRÓT
NAJNOWSZA KIA SPORTAGE
Premiera Zupełnie Nowej Kia Sportage

W sobotę 22.01.2022 w naszym salonie w Koszalinie odbyła się pierwsza w Polsce premiera nowej Kia Sportage wraz z przekazaniem samochodu brązowemu medaliście Igrzysk Olimpijskich Patrykowi Dobkowi.

Patryk to reprezentant projektu Kia Polmotor Sport To My. Lekkoatleta biegający wcześniej na krótszych dystansach, stał się jednym z najszybszych na świecie biegaczy na dystansie 800 metrów. Warto dodać również, że Patryk jest żołnierzem Marynarki Wojennej RP, a od niedawna również szczęśliwym ojcem.

Zawodnik przyjechał do nas prosto ze Spały z obozu przygotowawczego na premierę. Klucze do zupełnie nowej Kia Sportage przekazał Dyrektor naszej marki Konrad Kijak, a  tuż po przekazaniu samochodu, Patryk wrócił na obóz nowym modelem, który wzbudził ogromne zainteresowanie podczas premiery.

Był również czas na autografy, wspólne zdjęcia i okazja do krótkiej rozmowy z medalistą Igrzysk Olimpijskich. Podczas wydarzenia odbyły się również konkursy, a nagrodą główna była nowa Kia Sportage z pełnym bakiem paliwa na cały weekend.

Przez organizacje premiery w Koszalinie chcielibyśmy zaznaczyć, że jest to dla nas równie ważny rynek i miasto. W wydarzeniu wzięli udział zaproszeni goście, klienci i sympatycy marki Kia.

A podczas wydarzenia o oprawę muzyczną zadbał zespół Backstage oraz Grzegorz Piepke.