POWRÓT
Ssangyong
Poznaj naszą nową markę

Na wstępie warto nieco przybliżyć Ssangyong, bo zapewne wiele osób słyszy o tej marce pierwszy raz. Jest to koreański producent samochodów terenowych i SUV-ów z silnikami o dużej mocy i napędem 4x4, które zostały stworzone, by pokonywać trudne warunki drogowe Półwyspu Koreańskiego, gdzie ponad 77% powierzchni kraju zajmują góry.

 

Dziś przedstawimy Wam dwa modele.

NOWY MUSSO GRAND

To niezawodny pick-up od SsangYong! Samochód z napędem 4x4 z reduktorem i automatyczną blokadą tylnego mostu, to więcej niż myślisz! Charakteryzuje się on charakterystycznym projektem przodu, zdefiniowanym klasycznym tyłem pick-upa, elegancką sylwetką oraz przestronnym i wygodnym wnętrzem. To sprawia, że jest to idealne połączenie stylu, wygody i użyteczności.

Posiada on
- Mocny silnik 2,2 l o mocy 202 KM i 420 Nm
- Nadwozie 5,4 metra
- Ładowność do 1075 kg
- Dużą przestrzeń dla pasażerów II rzędu
- Bogate wyposażenie

 

NOWY KORANDO

Już sam wygląd korando przyciąga uwagę. Samochód emanuje siłą oraz energią i zapewnia doskonałą dynamikę jazdy, która sprosta najśmielszym oczekiwaniom. Ten samochód to prawdziwy crossover, łączący w sobie najlepsze strony SUV-a i sedana, który zapewnia perfekcyjną równowagę między praktycznością i komfortem. Samochód doskonale słucha się kierowcy, co czyni jazdę nim czystą przyjemnością. I co najważniejsze, za jego kierownicą poczujesz się bezpiecznie i pewnie, wiedząc, że samochód wyposażony został w najbardziej zaawansowane systemy bezpieczeństwa.

Co więcej? Korando posiada:

- 7 poduszek powietrznych dostępnych już w standardzie
- Napęd 4x4 dostępny w każdej wersji wyposażenia
- Aż 17 nowoczesnych systemów wspomagających kierowcę
- 4 cylindrowy mocny silnik benzynowy 1.5 o mocy 163 KM i 280 Nm

 

\

 

Modele marki SsangYong możesz poznać w naszym salonie znajdującym się w Szczecinie przy ul. Szymborskiej 8. Nasz wykwalifikowany zespół przedstawi wszystkie modele i zaprosi na jazdy testowe.Kierownikiem marki jest Pan Rafał Dondziak, w razie pytań dotyczących oferty, finansowania, zapraszamy do kontaktu.