POWRÓT
Kontynuujemy współpracę
Piotr Lisek – sportowy ambasador

Piotr Lisek – sportowy ambasador Kia Polmotor

Nasz ambasador na co dzień jeździ niezawodną Kia Sorento.

Dorobek medalowy:

  • Mistrzostwa świata Londyn 2017 – srebro – skok o tyczce
  • Mistrzostwa świata Pekin 2015 – brąz – skok o tyczce
  • Mistrzostwa świata Doha 2019 – brąz – skok o tyczce
  • Halowe mistrzostwa świata Portland 2016 – brąz – skok o tyczce
  • Halowe mistrzostwa świata Birmingham 2018 – brąz – skok o tyczce
  • Halowe mistrzostwa Europy Belgrad 2017 – złoto – skok o tyczce
  • Halowe mistrzostwa Europy Glasgow 2019 – srebro – skok o tyczce
  • Halowe mistrzostwa Europy Praga 2015 – brąz – skok o tyczce
  • Halowe mistrzostwa Europy Toruń 2021 – brąz – skok o tyczce 

kilka kartek z kalendarza…

11/08/2021

Zaraz po Igrzyskach Olimpijskich w Tokio, mieliśmy możliwość przywitać Piotra  i osobiście mu pogratulować. Cieszymy się, że mogliśmy spotkać się z Piotrkiem razem z Wami! Dziękujemy!


03/08/2021

Piotr Lisek szósty na Igrzyskach Olimpijskich Tokio 2020! Piotr dał z siebie wszystko, dostarczył nam niesamowitych emocji. Igrzyska zakończył z wynikiem 5.80m.
Jesteśmy dumni. Dziękujemy za walkę i godną reprezentacje!


17/05/2021

Nasza wspólna przygoda rozpoczęła się dwa lata temu i trwa do dziś. Jak widzicie na tych kilkunastu zdjęciach, które wybraliśmy nie brakowało przez te dwa lata wspólnych świetnych inicjatyw, uśmiechu, sympatii i wzajemnego zrozumienia.

Piotr Lisek jest sportowym ambasadorem naszej marki, pierwszym użytkownikiem w Polsce Nowej KIA Sorento, którą podróżuje ze swoimi tyczkami po Europie. A my jesteśmy dumni, że mamy możliwość współpracować z tak zdeterminowanym, pracowitym i utalentowanym Sportowcem, a przede wszystkim człowiekiem, którego bardzo cenimy!

Jedziemy dalej razem!

Jeżeli chcecie poznać użytkowaną przez Piotra Kia Sorento kliknijcie w link poniżej:

➡ https://bit.ly/NowaKiaSorentoSzczecin11/03/2021
Dziś do naszego salonu wjechała Nowa Kia Sorento, którą użytkuje nasz Sportowy Ambasador Piotr Lisek.  Nasz Sportowiec kilka dni temu zdobył brązowy medal podczas Halowych Mistrzostw Europy w skoku o tyczce.

Przygotowaliśmy uroczyste przywitanie naszego Ambasadora i gratulacje, które w imieniu naszego teamu złożył Piotrowi członek Zarządu Grupy Polmotor Jacek Przepłata.07/03/2021

Nasz Sportowy Ambasador Piotr Lisek został brązowy medal European Athletics Indoor Championships Toruń 2021! Piotr Lisek dziękujemy za te wszystkie emocje! Za to, że możemy towarzyszyć Ci w tej wcale niełatwej, ale pięknej sportowej drodze. Słowa uznania kierujemy również dla trenera Marcin Szczepański.

21/02/2021

Podczas Halowych Mistrzostw Polski w lekkoatletyce, które odbywały się w hali Arena Toruń nasz Piotr Lisek został halowym Mistrzem Polski w skoku o tyczce!
Piotr po raz ósmy zajął miejsce na podium podczas Halowych Mistrzostw kraju zdobywając sześć złotych medali (Spała 2013, Toruń 2015, Toruń 2017, Toruń 2018, Toruń 2019, Toruń 2021) oraz dwa brązowe (Spała 2011, Toruń 2016) medale.
Te wszystkie nagrody spokojnie zmieszczą się w użytkowanej przez Piotra Nowej Kia Sorento.


3/02/2020

Kolejny samochód naszej marki trafił do rodziny Piotra. Tym razem Aleksandra Lisek żona Piotra wybrała Kia Rio, jako prezent dla swojego taty. Oli zależało na tym, żeby samochód idealnie sprawdził się podczas miejskich podróży, był niezbyt duży, a jednak pojemny na tyle by do bagażnika móc spakować nawet duże zakupy. Wiemy, że z wyborem Ola trafiła idealnie, tato był zachwycony.

30/01/2020

Piotr Lisek razem ze swoim trenerem Marcinem Szczepańskim aktywnie uczestniczyli w Monika Pyrek Camp, którego byliśmy partnerem. Podczas sportowego wydarzenia pomagali dzieciom osiągnąć pierwsze wysokości w skokach o tyczce. W warsztatach skoku o tyczce wzięło udziału ponad 350 dzieci,  którym nie brakowało energii. To był bardzo intensywny dzień zarówno dla nas, jak i dla Piotra i Marcina, którzy wrócili w nocy z zawodów.
5/01/2020

Piotr Lisek dostarczył swoim kibicom niesamowitych emocji w 2019 roku, nie brakowało rekordów, medali, a przede wszystkim uśmiechu i sportowej postawy, którą Piotr wyróżnia się wśród zawodników. Właśnie to wszystko spowodowało, że nasz Ambasador znalazł się wśród finalistów 𝟴𝟱. 𝗣𝗹𝗲𝗯𝗶𝘀𝗰𝘆𝘁 𝗻𝗮 𝗡𝗮𝗷𝗹𝗲𝗽𝘀𝘇𝗲𝗴𝗼 𝗦𝗽𝗼𝗿𝘁𝗼𝘄𝗰𝗮 𝗣𝗼𝗹𝘀𝗸𝗶 𝟮𝟬𝟭𝟵 𝗥𝗼𝗸𝘂. Piotr razem z żoną Aleksandrą pięknie prezentowali się podczas Plebiscytu. A my dziękujemy za tak miłe słowa i pamięć.24/10/2019

Podczas organizowanego przez biznesowego wydarzenia postanowiliśmy wyróżnić i jednocześnie zaznaczyć nasze wsparcie dla Piotra. Prezesi naszej firmy Jan Przepłata i Dariusz Olkiewicz wręczyli na ręce Oli, statuetkę dla naszego sportowego Ambasadora. Eska Business Party by Grupa Polmotor to największe biznesowe wydarzenie organizowane w rejonie. Cieszyliśmy się z możliwości uhonorowania Piotra Liska. Piotr jak zawsze wykazał się niezwykłą kreatywnością i przygotował dla nas materiał video, który zaprezentowaliśmy podczas naszej gali.

24/10/2019 

Możemy śmiało powiedzieć, że Piotr i jego rodzina są prawdziwymi fanami marki Kia. Mama Piotra Pani Beata otrzymała od syna wymarzoną Kia Stonic w energetycznym żółtym kolorze, z którego bardzo się cieszyła. Łez wzruszenia nie brakowało.

Piotr! Jeszcze raz serdecznie gratulujemy i chcieliśmy podkreślić, że jesteśmy dumni, że możemy towarzyszyć Ci w Twojej sportowej podróży!01/10/2019

Piotr Lisek dostarczył nam niesamowitych emocji podczas Mistrzostw Świata, nasz Ambasador został trzecim najwyżej skaczącym człowiekiem na świecie. Zdobyty brązowy medal podczas IAAF World Athletic Championships DOHA 2019 to jedno z dwóch wielkich osiągnięć z jakimi z Doha wrócił Piotr.  Międzynarodowy Komitet Fair Play w porozumieniu z IAAF podał listę czterech nominacji do nagrody Fair Play za mistrzostwa świata w Dosze, wśród osób wyróżnionych znalazł się Piotr Lisek z Amerykaninem Samem Kendricksem i wicemistrzem Szwedem Armandem Duplantisem. Tyczkarzy doceniono za koleżeńską rywalizację, wzajemny szacunek i wspólną celebrację po zawodach. Jesteśmy bardzo dumni, że mamy takiego ambasadora.


28/09/2019

Piotr Lisek okazał się najlepszym Tyczkarzem w kwalifikacjach do IAAF Doha 2019, intensywne przygotowania pod okiem trenera Marcina Szczepańskiego przyniosły piękne efekty. Panowie nie próżnowali, wyznaczali sobie cele do których konsekwentnie dążyli przede wszystkim ciężką pracą.

27/09/2019

Najwierniejszy kibic już na świecie. Maleńka Lilia skradła wszystkim serca. My jeszcze raz gratulujemy dumnym rodzicom i życzymy samych sukcesów i mnóstwa radości w jednej z najtrudniejszych ról – bycia rodzicami.


15/09/2019

Podczas 2. Memoriału Wiesława Maniaka mieliśmy przyjemność oglądać naszego szczecińskiego Tyczkarza, któremu kibicował cały stadion szczecińskich kibiców. Skoki Piotra jak zawsze budziły dużo emocji, a publiczność dopingowała z zaangażowaniem.