POWRÓT
KIA POMOTOR SPORT TO MY
Patryk Dobek dołączył do projektu Kia Polmotor SPORT TO MY

Do naszej sportowej rodziny dołączył Patryk Dobek! Lekkoatleta, który płotki zamienił na bieganie na dystansie 800 m i dystans ten okazał się strzałem w 10! A wręcz strzałem w Igrzyska!

Cieszymy się z rozpoczęcia współpracy z Patrykiem i rozwojem naszego projektu Kia Polmotor SPORT TO MY!

Miejsce przekazania samochodu nie było przypadkowe. Patryk ma doskonale dopracowany plan treningowy, i tak właśnie wygląda codzienna praca w Porcie Morskim w Policach; wszystko jest doskonale zaplanowane, ma swoje miejsce i czas.

Klucze do Kia Sportage przekazał Dyrektor naszej marki Konrad Kijak, a w porcie przywitał nas Pan Andrzej Łuc Prezes Zarządu Morskiego Portu Grupa Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A., któremu bardzo dziękujemy za pomoc w organizacji wydarzenia!

Kia Sportage to samochód, który wybrał dla siebie Patryk. Od początku to był model, który najbardziej interesował zawodnika.

Specjalnie zaprojektowane oklejenie samochodu, jest spójne z samochodami pozostałych reprezentantów naszej marki Kia Polmotor.
Patryk Dobek jest polskim lekkoatletą specjalizującym się w biegach na 800m oraz 400m przez płotki.
Na miesiąc przed igrzyskami olimpijskimi w Tokio Patryk Dobek, który całe życie biegał na 400m został jednym z najszybszych na świecie biegaczy na dystansie na 800 metrów!

11/08/2021

Nasz Sportowiec kilka dni temu zdobył brązowy medal podczas Igrzysk Olimpijskich w Tokio, a dziś mieliśmy możliwość obejrzenia go na żywo! Patryk przyjechał do naszego salonu, porozmawialiśmy, zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcia i pogratulowaliśmy naszemu Ambasadorowi takiego osiągniecia.

04/08/2021

Patryk Dobek medalistą Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020!

Nasz ambasador w finale na 800m wywalczył brązowy medal, zakończył bieg z czasem 1:45.39. To był fantastyczny występ!

Patryk jako pierwszy zdobył medal olimpijski w historii startów Polaków na tym dystansie.

Jesteśmy niesamowicie dumni! Gratulujemy!

01/08/2021

Patryk Dobek awansował do finału Igrzysk Olimpijskich w Tokio! Spisał się znakomicie i z czasem 1.44,60 zajął pierwsze miejsce w półfinale w biegu na 800m.