POWRÓT
Zawody skoku o tyczce i premiera Nowej Kia Sorento
Lisek i przyjaciele

Mieliśmy możliwość zaprosić Sportowców na Wyspa Grodzką, z której rozpościera się widok na nabrzeże naszego miasta. Pod ten niesamowity widok ustawiony został zeskok i rozbieg, chcieliśmy by dzieci po Zwodach wróciły do swoich domów nie tylko z nagrodami, ale również z najlepszymi wspomnieniami.

Wspaniałe tło, sportowa rywalizacja, a przy tym premiera najnowszego modelu naszej marki – Kia Sorento, którą jako pierwszy w Polsce otrzymał Piotr Lisek.  Ten imponujący z każdej strony największy SUV marki Kia czwartej generacji, jaki jest dostępny na rynku europejskim budził spore zainteresowanie dorosłych widzów wydarzenia. Niezwykłe miejsce i okoliczności prezentacji Nowej Kia Sorento było strzałem w 10! Suv doskonale poradził sobie na piaszczystym podłożu. Połączenie 1,6-litrowego silnika benzynowego T-GDi i silnika elektrycznego z baterią litowo-polimerową o pojemności 1,49 kWh zapewnia hybrydowej Kia Sorento idealną równowagę między optymalną wydajnością zużycia paliwa i niską emisją zanieczyszczeń, a przy tym zapewnia komfortową jazdę w każdych warunkach.

Nie brakowało również niespodzianek. Kluczyki do Kia ProCeed otrzymał trener Piotra Marcin Szczepański. Ponadczasowa sylwetka typu shooting brake Kia ProCeed łączy elegancję coupé z wszechstronnością kombi. Szybko opadająca linia dachu, mocno zarysowane linie masywnego nadwozia dają olśniewający efekt. Trener był pod wrażeniem swojego nowego samochodu i bardzo miło zaskoczony przygotowaną niespodzianką.To było niesamowite wydarzenia, przygotowane od początku do końca z myślą o dzieciach i wiemy od nich samych, od trenerów, a także od rodziców, że start w Zawodach, które były przygotowane w każdym szczególe sprawił dzieciom ogromną radość.