POWRÓT
WYDARZENIE BIEGOWE
Bieg Halloweenowy z Subaru

Szczecińska Arkonka zamieniła się na chwilę w prawdziwy park małych i dużych duchów, które bardzo szybko pokonywały ciemne ścieżki parku. Te duszki nie miały wobec nikogo złych intencji, a wręcz przeciwnie - dzieliły się z innymi dobrą energią i uśmiechem.

21 października 2021 roku w jednym z najbardziej popularnych miejsc biegowych w Szczecinie Stowarzyszenie Vo2max Events zorganizowało niesamowite wydarzenie biegowe, którego zostaliśmy partnerem z marką Subaru.  Bieg pozwolił dorosłym, jak i dzieciom, nie tylko spełnić sportowe ambicje, ale również wcielić się w bajkowe i filmowe postacie. Było kolorowo i strasznie!

Wydarzenie rozpoczęło się od biegu dzieci, które bardzo skrupulatnie przygotowały swoje stroje. Znaleźliśmy się wśród piratów, batmanów, wróżek i innych postaci z bajek. Stroje nie zawsze pomagały w biegu, ale najmłodszym w pokonaniu trasy towarzyszyli rodzice. Dla wielu dzieci był to pierwszy kontakt ze sportem. Rodzice uczestników zwracali uwagę na organizację i atmosferę, która zachęcała do kontynuacji zasianej sportowej pasji.

Dzieci w pakietach startowych otrzymywały czapki na których było m.in. logo Subaru, a także kolorowanki z Subaru Outback, które po ukończeniu mogły wysłać na konkurs. Była to świetna kontynuacja i podtrzymanie halloweenowej atmosfery w naszym salonie. Dzieci odbierały nagrody i dyplomy.

W wydarzeniu uczestniczyło ponad 600 osób! 300 dzieci i blisko 320 osób dorosłych. Dzieci pokonały dystans 150 i 300 m, natomiast dorośli mogli wybrać kategorię i pokonać 6,6 km biegiem lub nordic walkingiem, a było o co walczyć! Zwycięzcy otrzymali wyjątkowe statuetki, którymi były wyrzeźbione dynie, a także nagrody rzeczowe. 
Nagrodzone zostały nie tylko osoby, które osiągnęły najlepsze wyniki sportowe, ale również organizator biegu przewidział nagrodzenie osób najlepiej przebranych! Zwycięzca otrzymał Subaru Forester na weekend z pełnym bakiem paliwa! To był ciekawy wieczór strachów w Szczecinie!