POWRÓT
SUBARU POLMOTOR
7. Nocny Maraton Szczeciński z Subaru Polmotor

W sobotę 24.07.2021 rozpoczął się VII Nocny Maraton Szczeciński, którego byliśmy partnerem wraz z marką Subaru. Trasa Maratonu Szczecińskiego była rozgrywana na 7km pętli co ułatwiło zorganizowanie biegów towarzyszących. Odbył się nie tylko bieg na dystansie 42 195 m, ale również półmaraton jak i sztafety maratońskie. Łącznie we wszystkich konkurencjach zgromadziło się ponad 700 uczestników!

Dyrektor naszej marki Konrad Kijak oddał strzał pistoletem startowym, którego sygnał był znakiem rozpoczęcia biegu. O 22:00 rozpoczęły się zmagania, uczestnicy przebiegli pod oświetloną bramą z logiem naszej marki.

Nocne bieganie okazało się strzałem w dziesiątkę. Mimo późnych godzin kibiców nie brakowało. Stworzyliśmy dwa punkty kibicowskie ze specjalnym oświetleniem i muzyką, przy których dopingował nasz zespół Subaru Polmotor. Team wspierał i motywował zawodników do dalszej walki. Najciemniejszy odcinek trasy oświetliliśmy klimatycznym niebieskim światłem, który docenili uczestnicy. Każdy kilometr biegu oznaczony był specjalną naklejką rozciągającą się na szerokość trasy, a także posągiem Gryfusa, który podkreślał każdy przebiegnięty kilometr.

Najlepsi zawodnicy otrzymali puchary, nagrody pieniężne, a także nagrody ufundowane przez sponsorów i partnerów Maratonu. Nagrodę specjalną za zdobycie 7 miejsca wręczył dyrektor marki Subaru Konrad Kijak.

My wystawiliśmy sztafetę maratońską w składzie: Konrad Kijak Dyrektor naszej marki, Adam Zalas kierownik Subaru Polmotor, Bartosz Nurkiewicz specjalista ds. sprzedaży, Sebastian Arszyński Dyrektor Obsługi Posprzedażnej, a także Krzysztof Paszkowski i Tomasz Modzelewski. Panowie wywalczyli drugie miejsce w męskiej sztafecie!

Na mecie po raz kolejny w kategorii mężczyzn zwycięzcą 7. Nocnego Maratonu Szczecińskiego został Rafał Czarnecki z czasem 02:40:16, natomiast w kategorii kobiet wygrała żona Pana Rafała Czarnecka Lidia kończąc bieg z czasem 03:19:43.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom i życzymy powodzenia w kolejnych startach!

Cieszymy się, że możemy być częścią tego wydarzenia! Jesteśmy dumni, że od 7 lat niezmiennie towarzyszymy biegaczom na trasie maratonu.