POWRÓT
SPORT TO MY
42. PKO Szczecin Półmaraton

Ponad tysiąc zawodników wystartowało w niedzielę 29.08.2021r. na terenach wokół kąpieliska Arkonka w 42. PKO Półmaraton Szczecin. Pogoda nie była łaskawa, cały dzień padało, ale nie przeszkodziło to biegaczom w ukończeniu biegu i pokonaniu swoich rekordów. Na imprezie panowała cudowna atmosfera.

Półmaraton jak co roku prowadził nasz elektryczny Nissan Leaf, w tym roku prezentowaliśmy również jego przekrój, chcieliśmy aby każdy poznał konstrukcję samochodu elektrycznego. Nietypowa ekspozycja w miasteczku biegowym budziła prawdziwe zainteresowanie wśród zawodników i kibiców.

Podczas wydarzenia towarzyszyła nam Nasza Sportowa Ambasadorka Małgorzata Hołub-Kowalik, która wzbudziła niesamowite emocje. Olimpijka poprowadziła dla biegaczy rozgrzewkę, zwycięzcom wręczała medale i gratulowała ukończenia biegu. Gosia w trakcie całego wydarzenia rozdawała autografy i pozowała do zdjęć z fanami. 

W miasteczku biegowym oprócz Nissana Leaf prezentowaliśmy również inne modele naszej marki, wśród nich był także zupełnie nowy Nissan Qashqai, do którego kluczyki przekazała Dyrektor marki Nissan Polmotor Anna Janik-Kordaczuk naszej Sportowej Ambasadorce. który podczas wydarzenia Dyrektor marki Nissan Polmotor Anna Janik-Kordaczuk przekazała naszej Ambasadorce.