POWRÓT
MEMORIAŁ WIESŁAWA MANIAKA
4. Memoriał Wiesława Maniaka

W niedzielę 15.08.2021 odbyło się najważniejsze wydarzenie na stadionie lekkoatletycznym w Szczecinie. Memoriał Wiesława Maniaka, Mistrza Europy i medalisty olimpijskiego z 1964 roku w Tokio. To wydarzenie bardzo ważne dla nas, ponieważ jesteśmy związani ze sportem, lecz nie tylko! W zawodach startowali nasi Sportowi Ambasadorzy Piotr Lisek oraz Patryk Dobek.

W biegu na 800 metrów startował również Michał Rozmys, któremu po zakończeniu biegu pogratulowaliśmy również startu w Igrzyskach Olimpijskich.

Jesteśmy pełni podziwu dla sportowców biorących udział w Memoriale. Wiemy ile przygotowań, wysiłku, czasu i poświęceń trzeba włożyć już wiele miesięcy wcześniej przed zawodami by być gotowym do startu. A pamiętajmy, że wiele sportowców ostatnio wróciło z Igrzysk Olimpijskich!

W naszym imieniu zwycięzcą gratulował Dyrektor Kia Polmotor Konrad Kijak wraz z Prezydentem Miasta Szczecin Piotrem Krzystkiem, dyrektorem Wydziału Sportu Krzysztofem Kupisem oraz Prezesem Zarządu Żeglugi Szczecińskiej Panem Ireneuszem Nowakiem!

Oczywiście nie odbyłoby się bez niespodzianki! Jeden z kibiców wygrał voucher na samochód z pełnym bakiem paliwa!

Nagrodę przekazał Dyrektor marki Kia Polmotor Konrad Kijak.

W tym roku na płycie stadionu mogliście zobaczyć trzy nasze samochody Kia Sorento, Kia ProCeed i elektryczna Kia e-Niro.

Dziękujemy i gratulujemy sportowcom, za udział w Memoriale, za sportową rywalizację i emocje, których nam dostarczyli. Dziękujemy również kibicom, których było tak dużo. Sportowcy z pewnością dostali od Was pozytywną energię!!!