POWRÓT
Sanprobi
4. Maraton Szczeciński

Trzeba przyznać, że droga nie była łatwa, a niedzielna słoneczna pogoda nie sprzyjała pokonywaniu cięzkich podbiegów. W biegu uczestniczyło ponad 500 biegaczy, którzy wytrwale pokonywali oznaczone przez nas kolejne kilometry trasy.  Maraton Szczeciński bardzo mocno wpisuje się w kalendarz sportowych imprez Szczecina, gromadząc na trasach i mecie nietylko zawodników, ale również ich najbliższych, którzy z wielkim zaangażowaniem dopingowali maratończyków.

Pierwszym zawodnikiem, który dotarł do mety po godz. 11.00, był Rafał Czarnecki, natomiast zwyciężczynią 4. SANPROBI MARATON SZCZECIŃSKI została Lidia Czarnecka, którym jeszcze raz serdecznie gratulujemy.

Przedstawiciel Grupy Polmotor –  Konrad Kijak  -Dyrektor handlowo-administracyjny Grupy Polmotor miał przyjemność uhonorować zwycięzców medalami.


W niedzielę jednak nietylko dorośli mogli sprawdzić swoją sportową formę, dla najmłodszych uczestników również przygotowany był bieg na dystansie 195 metrów. Bieg SUBARU POLMOTOR KIDS FUN RUN cieszył się ogromnym zainteresowaniem i co nikogo nie powinno dziwić, podczas startu dzieci było najwięcej emocji. Cieszymy się, że z możliwości patronowania imprezy w której rozwija się sportowego ducha walki i wspiera aktywność fizyczną najmłodszych. To z pewnością nie było nasze ostatnie sportowe przedsięwzięcie.